Adalete Suç-Üstü

Paylaşmak için:

Maşallah bütün gazete köşeleri ve televizyon camları yeni kabineyi anlatıp, cilalamaktalar. Utanmadan birde ortalama bin iki yüz yıllık, suni – selefi kanı, bize taze kan diye pazarlamaktalar.

İktidarın efendisi de metal yorgunluğu diyor. Hafız o metal değil, metan yorgunluğudur, çünkü sayenizde memleketin kokuşmamış beldesi kalmadı.

Sanki memleket gül bahçesi, asgari ücret Kıbrıs’a tatile gidiyor. Emekli maaşı desen, Teksas mekanların da zevkine kumar oynuyor.

Yeni veya eski bakanlar devir –teslim törenlerinde maniler düzüyorlar, bir görseniz sanki baba mirası bölüşüyorlar. Ağzını açan, iktidarı sert eleştiren sol cenahı fetöye yardım ve yataklık ile suçluyor.

Şunlara hatırlatalım.

Gezi direnişlerinde binlerce insanın kolunu, bacağını, kemiklerini kırdınız, kafalarını yarıp, gözlerini çıkardınız. Küçücük çocuktan, filiz gençlere kadar canları katlettiniz.

İstanbul valisi kimdi o zaman ve şu an o adam hangi gerekçe ile nerededir?

Emniyet müdürleri kimdi ve onlar neredeler?

Binlerce insana hunharca saldıran ve destan üstüne destan yazdı dediğiniz silahlı polisleriniz neredeler?

Bu silahlı güçlerinize gezinin ardından, kaç maaş tutarında ikramiye dağıtmıştınız?

Şimdi de OHAL ile binlerce solcuya ve ateist’e saldırmaktasınız. Bütün bu gerçekler ortada iken sol cenahın ve ateist’in, fetö ile bağını nasıl kurabileceksiniz hafız?

Sağda, solda aramanıza gerek yok. Ortada bir fetöcü var ise o sizsiniz.

İncil kitabında bir söz var, “yargılama ki yargılanmayasın” diye, siz bu işin neresindesiniz hafız?

Mahkeme salonlarında sizin adınıza oturan heyetlerin tümü, kendi salonların da o solcular ve ateistler tarafından mahkum edilecektir.

Sözlerim noktasından virgülüne tutanağa geçsin lütfen, çok yakın bir gelecekte de tümünüz mahkum edileceksiniz.


Paylaşmak için:

Ateistler Çağı

Ateistler Çağı insanlığın ve vicdanın yükselişe geçeceği çağ olacaktır. Çünkü uğruna propaganda ve savaş yapılacak bir din olmayacaktır...

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.