Amerika’ya Diz Çökerten Yiğit

Paylaşmak için:

Dünyayı hastalıklı beyinli siyasetçiler sarınca, karşılıklı her yaptıkları, bir birlerine malzeme olmaya başladı.

Televizyonların çoğu daha habere başlarken, Amerika da ki kumpas davası diye söze giriyor. Sözde Fetö ile mücadele edenler, fötönün Türkçe olimpiyatlarına özel bastıkları metal paralar milletin cebinde fetöcülük yapıyor.

Sunucular hızlarını alamamış olacak ki, BM de 3. Dünya harbini Reyiz kazandı diye veriyorlar. Oysa BM de Amerika’nın başına böyle bir iş ilk defa gelmiyor. Daha evvelinden de çok örnekleri vardır.

Dünya beşten ve bir den büyüktür ‘’devrimci’’ söylemleri ile bilek güreşine tutuştuğu izlenimi verenler, perdenin arkasın da o malum güçler ile nasıl iş tutuyorlar acaba?

Amerika’nın Kudüs kararının BM’de geçersiz sayılması için yapılan oylamada 128 devletin Amerikan aleyhinde oy kullanmasını Reyiz’in zaferi gibi göstermeye kalkışanlar, sanırım dünleri unutmuşlar.

Suriye – İran ve Irak dış politikalarında Obama’nın gösterdiği beyzbol sopasını ne çabuk unuttunuz?

O sopadan sonra ABD seçim kampanyaları sürerken, sizler Trump’çuluk yaparken bu ülkenin yurtsever devrimcileri o adamın, bir azılı faşist olduğunu haykırıyordu. Ama sizler bunu tınmayarak, yaradanınızın o büyük aşkı ile faşist cephede kümelendiniz.

Ardından üç kıtaya ezan okur gibi dönerek, ey Sisi, ey Amerika , EY Putin, ey Esad ve ey Avrupa naraları ile de dünyayı çınlatmıştınız.

Bu malum güçler ile birlikte eğittiğini katil sürüsü (IŞİD) Türkiye – Avrupa ve ABD de kan akıtmaya başlayınca, bazı ülkelerin haklı serzenişlerini, islamofobi olarak gösterip, toptancı bir zihniyetle onları İslam düşmanı ilan etmiştiniz.

İşin gerçeği zaten kitabınız Kuran o Hıristiyan – Yahudi ve kendine inanmayan başkaca kimler varsa, alayını toptan düşman gösterir. Sizin de o puslu pencereden, o şekilde bakmanız doğaldır.

Gelelim şimdi dananın kuyruğuna; BM’de ki oylama sırasın da hangi Hıristiyan ülkeler evet dedi ve hangileri Amerika’ya karşı çekimser kaldı tek – tek saydınız mı?

Kitabınız Kuran ile birlikte toptan İslam düşmanı olarak gösterdiğiniz o ülkelerin, MAZLUM bir toplumun ve sizin yanınız da yer almalarını ne ile açıklayacaksınız?

Gidip o ülkelerden teker, teker özür dileyecek misiniz?

Gelelim şimdi şu yere – göğe sığdıramadığınız Araplara, o oylamada fire veren odlumu bilmiyorum. Fakat evet diyenlere baktığımızda sözde evet deseler de icraatta Evanjelizm ve Siyonizm’e YARDIM VE YATAKLIK ETTİKLERİNİ görmezlikten mi geleceksiniz?

Bu Arap liderler kendi halklarından çaldıkları trilyonlarca doları hangi ülkelerin bankalarında veya piyasaların da kullanıyorlar?

Amerika ile bilek güreşine tutuşan veya bunu bir Türkiye – Amerika savaşı gibi gören ve gösteren, aklı evveller, gerçekte öyle bir durum varsa, TC’de ABD’nin kullandığı yüzden fazla üs veya dinleme-gözleme merkezleri neden hala onların emrinde?

Bu soruyu bile kendinize sorabilecek kadar akıl yok mu sizde?

Şu Arapçılıktan ne zaman vazgeçecek siniz?

Son olarak; burada kimsenin bir savaş kazandığı falan yok. Çünkü o oylamanın hukiki olarak, bir yaptırım gücü yok.

O nedenle biz diyoruz ki size; Araplarla girmeyin sakın yatağa, düşersiniz sonra pok dolu bir bataklığa.

Gazanız mübarek ola, Osmanlı ve Allah’ın yiğitleri..


Paylaşmak için:

İmgelerin Sisi

Ateistler Çağı insanlığın ve vicdanın yükselişe geçeceği çağ olacaktır. Çünkü uğruna propaganda ve savaş yapılacak bir din olmayacaktır...

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.