SİZLER TEMİZ VİCDANLARDA YER BULAMAYACAKSINIZ !

Paylaşmak için:

Dünya zor günler yaşıyor mu desek, yoksa en büyük kabak bizim kafamızda mı patlayacak desek, en iyisi ben susayım, kalem konuşsun. Sonrada birlikte yine dideleriz.

Şu çakma İngiltere de ki Rus ajan ile kızının zehirlendiği olay vardı ya.. o işi 18 yıl önce Lady Diana cinayetini kimler yaptı ise, bu Rus ajan ve kızını zehirleme işini yapan da aynı yapıdır.

Ayrıca bu kendi leydilerini katleden yapı, Rusya ve Putin’i suçlayarak, ajan zehirleme işi üzerinden, başta ABD olmak üzere, birçok ülkede Rus elçilik çalışanlarını istenmeyen kişi ilan ettiren şer odağıdır.

Kısaca bu kalleş girişimlerin nedeni şudur. Orta doğuya kalıcı olarak yerleşen Rusya ve bu Rusya’nın bölgenin bazı ülkelerini etkilemesi, İran – Çin ile köklü ittifakı, batının ön ve iç Asya planlarını kökünden dinamitlemektedir.

Ajan krizi bahanesi ve Suriye – kimyasal üzerinden bu gelişmelere baktığımızda bu kumpasları piyasaya süren devletlerin birlikte hareket ettiklerini görüyoruz.

Kendi kimyasallarını Suriye de patlatarak, hiç utanmadan da vicdan temsilciliği yapmaktalar.

Suriye de ki bu kimyasal patlama denen olaylara bakın, öldü diye gösterilenler çocuklar ve kadınlar. El-insaf öyle bir bomba patladığın da orada hiç mi yetişkin erkekler, hiç mi silahlı asker yoktu, niye o tür insan naşı yok?

Çünkü o filmleri Suriye de birlikte kurduğunuz ve fonladığınız ‘’beyaz baretliler’’ çekiyor. Kaç kere suçüstü yakalandınız, hala akıllanmayacak mısınız?

Kaldı ki bu sözde sivil yardım kuruluşu dediğiniz ‘ beyaz baretliler’in IŞİD gibi, kandan beslenen yapılar ile iş birliği yaptıkları da kayıtlara geçmiştir.

TC adına cumhurbaşkanı ve diğer yetkililerin bu konularda ki açıklamalarına baktığımızda ise; tarafsızlık kisvesi altında gördüğümüz şudur.

AKP genel başkanı ‘’müttefiklerimizin askerlerine silah doğrultacak değiliz. Bizim Rusya ve Çin ile yaptığımız anlaşmalar, batı ilen olan güçlü bağımızı tamamlayan ilişkilerdir’’ dedi. O nasıl oluyorsa?

Sonra ekledi, ‘’Akdeniz de kimse ateş yakmasın’’ diye, sanki biz Suriye’ye yangın söndürme araçları itfaiyeler ile girmişiz gibi..

Bu anlatı, bu beyanat şekli, olası bir büyük güçler çatışmasında, biz İran – Rusya değil, batının, ABD ve İsrail’in yanında yer alacağız demektir.

Fakat bizim yalaka basının dandik kalemlerinin çoğu, aman biz tarafsız kalalım türküsü çağırmaktalar.

Be akıl – izan yoksunu embesiller, ordunuz Suriye içlerine girmiş, onca sınır hattın ortak iken, nasıl tarafsız kalacaksınız?

Umalım ki bu kriz diplomasi ile aşılsın.

Şimdi Fransa da Ocak ayının 23 de imzalanan ‘kimyasal silah kullananlar cezalandırılacak’ anlaşması ile 4 Nisan da kullanıldı denen kimyasal silah bağını kuralım.

O anlaşmanın altın da bizim de imzamız var. Yani küresel çeteler saldırma gerekçelerinin hukuki alt yapısını önce oluşturuyor, sonra saldırıya geçiyor.

Peki TC burada nasıl tarafsız kalacak?

Hem öyle bir komplonun bileşeni olacaksın, hem de tarafsızım ya da ben arabulucu olayım abi diyeceksin. Adamın ağzına işerler..!

Kafaları kirli, elleri kanlı yapılar veya ülkeler ile iş tutanlar, temiz vicdanlarda yer bulamaz (!)

Özetle bu Suriye olayların da – savaşında onca kalleşlik ortada iken, TC’nin bunların yanında yer alması, halkımız için bir utanç teşkil eder iken, aynı zamanda insanlık suçlarına ortak olmak anlamına da gelir.


Paylaşmak için:

İmgelerin Sisi

Ateistler Çağı insanlığın ve vicdanın yükselişe geçeceği çağ olacaktır. Çünkü uğruna propaganda ve savaş yapılacak bir din olmayacaktır...

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.